Rekomendacje

dr Jakub Czaja- trener, dietetyk i triathlonista

Jakub-Czaja

“FizjoLab to zdecydowanie miejsce, które polecam. Już od dłuższego czasu ja i moi zawodnicy korzystamy z wiedzy i działań Oli Przytulskiej, która już nie raz zdziałała cuda doprowadzając nasze organizmy do pełnej sprawności w krótkim czasie. Także nasza owocna współpraca już nieraz pokazała, że FizjoLab to najlepsze miejsce w Trójmieście dla osób aktywnie uprawiających sport “

Adam Górny- trener brazylijskiego jiu jitsu

Adam-Górny

„Miło, profesjonalnie i efektywnie … wiedzą, że sportowcy w trakcie urazu chcą jak najszybciej wrócić do danej dyscypliny a nie spędzać czas u fizjo, dlatego zawsze skupiają się na zdiagnozowaniu przyczyny urazu i jej wyleczeniu a nie tylko a urazie. Polecam każdemu.”

Marta Wenta- utytułowana na świecie ultramaratonka

Marta-Wenta

“Fizjolab odwiedzam regularnie od odkąd powstał. Wcześniej chodziłam do innych fizjoterapeutów, ale dopiero Ola (już w 2014 roku!) wzbudziła moje zaufanie. Pomogła mi poradzić sobie z niejedną kontuzją, ale przede wszystkim nauczyła jak ich w dużej mierze unikać. Nie spotkałam wcześniej osoby z taką pasją podchodzącą do pracy fizjoterapeuty! Jest naprawdę niesamowita! Szybko nauczyłam się, że z pozoru najbardziej dziwna diagnoza Oli wcale nie jest bzdurą, a zawsze się sprawdza!

Jakby tego było mała to jeszcze zebrała wokół siebie zespół ludzi o podobnych cechach i podejściu do pacjenta. Polecam! Dzięki Fizjolabowi bieganie to radość, a nie “zarządzanie bólem.”

Anna Jaworska”Mumme”- znana blogerka mumme.pl

Anna-Jaworska

„Od wielu lat cierpię na bóle kręgosłupa spowodowane dyskopatią. Do FizjoLab trafiłam na początku 2017 roku. W tej chwili, po dwóch latach regularnej fizjoterapii u Oli Przytulskiej, trzymając się jej zaleceń w zasadzie nie mam epizodów bólowych. Od ponad roku nie stosuję żadnych środków przeciwbólowych i przeciwzapalnych mimo, że byłam już zakwalifikowana przez neurochirurga do wszczepienia żelowego implantu dysku w odcinku lędźwiowym. Dzięki profesjonalistom z FizjoLab każda dysfunkcja mięśni czy stawów jest natychmiast diagnozowana i poddawana terapii. Ola jest wszechstronnie przygotowanym do pracy z pacjentem, wysokiej klasy specjalistą, reszta zespołu to także fachowcy. Atmosfera pełna poszanowania i dobrej energii sprawia, że terapia, choć niekiedy bolesna, staje się przyjemnością. Dzięki FizjoLab mogę cieszyć się sprawnością i życiem bez bólu.”