Opinie ekspertów

dr Jakub Czaja

Trener, dietetyk, triathlonista

“FizjoLab to zdecydowanie miejsce, które polecam. Już od dłuższego czasu ja i moi zawodnicy korzystamy z wiedzy i działań Oli Przytulskiej, która już nie raz zdziałała cuda doprowadzając nasze organizmy do pełnej sprawności w krótkim czasie. Także nasza owocna współpraca już nieraz pokazała, że FizjoLab to najlepsze miejsce w Trójmieście dla osób aktywnie uprawiających sport “

Marta Wenta

Utytułowana na świecie ultramaratonka

“Fizjolab odwiedzam regularnie od odkąd powstał. Wcześniej chodziłam do innych fizjoterapeutów, ale dopiero Ola (już w 2014 roku!) wzbudziła moje zaufanie. Pomogła mi poradzić sobie z niejedną kontuzją, ale przede wszystkim nauczyła jak ich w dużej mierze unikać. Nie spotkałam wcześniej osoby z taką pasją podchodzącą do pracy fizjoterapeuty! Jest naprawdę niesamowita! Szybko nauczyłam się, że z pozoru najbardziej dziwna diagnoza Oli wcale nie jest bzdurą, a zawsze się sprawdza!

Jakby tego było mała to jeszcze zebrała wokół siebie zespół ludzi o podobnych cechach i podejściu do pacjenta. Polecam! Dzięki Fizjolabowi bieganie to radość, a nie “zarządzanie bólem.”

Adam Górny

Trener brazylijskiego Jiu Jitsu

„Miło, profesjonalnie i efektywnie … wiedzą, że sportowcy w trakcie urazu chcą jak najszybciej wrócić do danej dyscypliny a nie spędzać czas u fizjo, dlatego zawsze skupiają się na zdiagnozowaniu przyczyny urazu i jej wyleczeniu a nie tylko a urazie. Polecam każdemu.”

Anna Jaworska "Mumme"

Blogerka mumme.pl

„Od wielu lat cierpię na bóle kręgosłupa spowodowane dyskopatią. Do FizjoLab trafiłam na początku 2017 roku. W tej chwili, po dwóch latach regularnej fizjoterapii u Oli Przytulskiej, trzymając się jej zaleceń w zasadzie nie mam epizodów bólowych. Od ponad roku nie stosuję żadnych środków przeciwbólowych i przeciwzapalnych mimo, że byłam już zakwalifikowana przez neurochirurga do wszczepienia żelowego implantu dysku w odcinku lędźwiowym. Dzięki profesjonalistom z FizjoLab każda dysfunkcja mięśni czy stawów jest natychmiast diagnozowana i poddawana terapii. Ola jest wszechstronnie przygotowanym do pracy z pacjentem, wysokiej klasy specjalistą, reszta zespołu to także fachowcy. Atmosfera pełna poszanowania i dobrej energii sprawia, że terapia, choć niekiedy bolesna, staje się przyjemnością. Dzięki FizjoLab mogę cieszyć się sprawnością i życiem bez bólu.”

Opinie klientów

Paulina Koprowska

Korzystałam z wizyty u Pani Agnieszki, rozmasowala, pokazała ćwiczenia do domu. Nie zostałam powiadomiona, żeby wziąć odpowiedni strój, przez co był mały dyskomfort. Pewnie dla osób, które korzystają regularnie to oczywiste 🙂

Przemek Lubas

Trafiłem do FizjoLab całkowicie przypadkiem. Złamanie kostki w dwóch miejscach – efekt? REWELACYJNY!! Zespół kompetentny, pozytywnie nastawiony do ludzi, a co najważniejsze, widać, ze praca tam, to pasja tych ludzi! Polecam Panią Magdę, która fachowo podeszła do tematu, poprzez odbudowę tkanki mięśniowej, po chodzenie bez żadnego bólu. Ćwiczenia które zadawała jako „prace domową” przyczyniły się do jeszcze lepszej kondycji kostki z dnia na dzień. POLECAM W 100%!

Adrian S

Wcześniej o swoich pokrzywieniach słyszałem 'nie da się nic zrobić’, jednak trafiłem do Fizjolabu i… DAŁO SIĘ :). Dolegliwości bólowe znacznie się zmniejszyły i generalnie czuje się dużo lepiej. Sami fizjoterapeuci świetni – często jeżdżą na szkolenia i konsultują między sobą problem pacjenta.

Damiano Italiano

W FizjoLab pracują wysokiej klasy profesjonaliści, którzy pomogą Ci wrócić do uprawiania sportu na wysokim poziomie. Większość innych fizjoterapeutów nie ma takiej wiedzy. Przez co pomogą Ci wrócić co najwyżej do spacerów. Polecam FizjoLab!

Jan Pochmara

Polecam serdecznie Fizjolab, pełen profesjonalizm i przemiła obsługa. Chciałbym polecić fizjoterapeutkę Martę Bukowską, która przez 3 miesiące dbała o moje zdrowe kolano, plecy i nie tylko, dzięki której doszedłem do pełnej sprawności. Marta jest zawsze uśmiechnięta, pomocna i zachowuje przy tym pełen profesjonalizm. Dziękuje również Bartkowi Skowrońskiemu, za świetne treningi wzamcniające mięśnie oraz za zawsze dobry humor. Dzięki nim mam również motywację aby więcje pracować nad sobą w domu 🙂

Paulina Hinc

Pełen profesjonalizm. I tutaj nie ma żadnej przesady. Prawie 10 lat szukałam pomocy z problemami oddechowymi i dzięki Oli K udało się poprawić oddech 🙂 ponadto od ok 10 lat szukałam też pomocy przy bólu kręgosłupa z uwagi na dyskopatie. Dzięki wspomnianej Oli udaje mi się już czasami wstać bez bólu 🙂 złoto kobieta 🙂 zresztą polecam cała ekipę fizjolabu bo miałam możliwość brać udział w zajęciach przez nich prowadzonych i z pełna świadomością mogę stwierdzić że pełen profesjonalizm i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie 😉

Agata Masiulaniec

Do FizjoLab trafiłam kilka lat temu, gdy wizyty w centrum rehabilitacji nie przynosiły efektów. Profesjonalne podejście zarówno w fizjoterapii, jak i treningu, pozwala uporać się z kontuzją i wrócić do biegania. Trafne diagnozy i perfekcyjnie dobrane ćwiczenia, sprawiają, że można cieszyć się z pokonywania kolejnych kilometrów.

Koala Ola

Najlepsze miejsce do rehabilitacji po urazie! Odpowiednio dobrana fizjoterapia, trening i psychologia sportu sprawiło, że szybko wróciłam do uprawiania sportu. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na to miejsce! Dziękuję całej ekipie FizjoLab! 🙂

Wiktor Gajdus

Wiedza, fachowość, rzetelność, profesjonalizm !!! Tyle razy co ekipa Fizjolab ratowała moje nogi i kręgosłup na dwa dni przed ultra wyścigami to nie policzę. Gdybym jeszcze stosował się do poleceń i zadań domowych chociaż w połowie to byłbym mistrzem świata 🙂

Martyna Pietrzeniec

Polecam- pełen profesjonalizm i skuteczna pomoc. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Duża wiedza i zaangażowanie ze strony całego zespołu dały mi możliwość bardzo szybkiego powrotu do sportu po kontuzji ale również wejścia na jeszcze wyższy poziom!

Artur Hajmowicz

Mam przyjemność obserwować jak FizjoLab rośnie od samego początku. Miejsce zbudowane na zaangażowaniu i kompetencji. Wielokrotnie stawiano mnie tu na nogi. Holistyczne podejście do każdego problemu. Z całego serca polecam. 🙂

Snow Dogs

Witam, wyczaiłem ten o to zespół na TikToku, wyszukałem ich na Facebooku, skontaktowałem się z nimi i co jak co ale widać team zna się na rzeczy, ceny są bardzo dobre. Jak będę potrzebował pomocy wiem do kogo wrócić.

Magda Wysoczańska

Polecam serdecznie FizjoLab, idąc na pierwszą wizytę chciałam przygotować się do operacji wymiany biodra, dzisiaj zakończyłam terapię u Moniki i czuję się fantastycznie, pozbyłam się nie tylko bólu, ale i planów dotyczących operacji 🙂 Dziękuję z całego serca za poświęcony czas i ogromną poprawę komfortu życia, Monika jest prawdziwą profesjonalistką i przesympatyczną osobą.

Julia Johansson

Z całego serca polecam fizjoterapie u p. Moniki w FizjoLabie! Niezwykle profesjonalna, miła i ciepła osoba, która zna się na rzeczy i widać, że jej praca jest dla niej pasją. Przyszłam z nietypowym przypadkiem – po zabiegu skracania prawej kości łokciowej. Pani Monika świetnie się mną zaopiekowała i po miesiącu jest ogromny postęp. Tłumaczy co robi i dopasowuje ćwiczenia stopniowo pod względem ich trudności i obciążenia. Do tego centrum jest w bardzo dobrej lokalizacji i nowocześnie zaprojektowane. Każdy jest uśmiechnięty i skory do pomocy. Pełna profeska 🙂 Jeśli fizjoterapia w Gdańsku to tylko u p. Moniki!

Ola Wygonowska

Miałam przyjemność przechodzić rehabilitację kostki po urazie pod okiem Pauliny Duszak i nie mogłabym być bardziej zadowolona. Bardzo sprawnie udało się wrócić do zdrowia. Korzystałam również z usług Oli Przytulskiej oraz Oli Kijko przy drobnych problemach i przygotowaniu do zawodów sportowych. Wszystko bardzo profesjonalnie w przemiłej atmosferze! Fizjoterapeutki zawsze znajdują skuteczne rozwiązanie na dolegliwości. Całości dopełnia zawsze uśmiechnięta i przemiła Pani Żaneta. Polecam!

Magdalena Glombiowska

Jestem zachwycona umiejętnościami, wyczuciem, podejściem do klienta! Skorzystałam ze wsparcia Pani Pauliny i wiem, że będę do niej wracać! Zdecydowanie polecam!

Malw Z

FizjoLab to zespół najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie. Niesamowicie profesjonalni, a przy tym widać, że są prawdziwymi pasjonatami swojej pracy. Korzystałam z usług Oli, Mateusza (któremu zawdzięczam, że już nie przeskakuje mi szczęka) i Pauliny i każde z nich mogę polecić całym sercem. Teraz jestem pod stałą opieką Pauliny i jestem zachwycona jej holistycznym podejściem do pacjenta. Dokładnie słucha, zadaje dużo pytań, by ustalić przyczyny dolegliwości, niczego nie bagatelizuje, a najważniejsze, że dzięki naszej wspólnej pracy widzę ciągły progres, a dolegliwości ustępują. Polecam wszystkim serdecznie.

Sławomir Wołczkiewicz

Świetni specjaliści, widać, że to co robią, robią to z pasją. Cieszy ich każdy postęp pacjenta – doskonała motywacja do dalszej pracy 🙂 Miła atmosfera i profesjonalne podejście, czego chcieć więcej? Zdecydowanie polecam.

Anna Karbowska

Z czystym sumieniem polecam. Jestem przekonana, że każdy (z większym czy mniejszym problemem) wyjdzie z tego miejsca zadowolony i bogaty o dużą wiedzę. Ruch to nie wszystko, dbajcie również o Wasze zdrowie i ćwiczcie świadomie. Oni Wam w tym pomogą. Ja się nie zawiodłam 🙂

Maciej Korthals

Najlepsze miejsce ever relacja pacjent fizjo są tam jak dwie połówki jabłka jak mercedes i benz .. tu ból i cierpienie przechodzi w zapomnienie a usmiech i radość powraca do człowieka . Naprawdę z pełna odpowiedzialnością polecam każdemu kto szuka naprawdę profesjonalnej pomocy na najwyższym poziomie. Na progu przywita Was niezwykle sympatyczna pani z recepcji a dalej to dzieją się cuda.

Cezary Pietruszyński

Zjawiłem się z dwiema kontuzjami. Obie wyleczone z pomocą ludzi z FizjoLabu. Za każdym razem dostałem mase porad, ćwiczeń (na odciążenie bolącej partii i wzmocnienie osłabionych), kuracji specjalistycznym sprzętem (np. Game Ready) czy nawet analizę mięśnia przy użyciu USG. Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu 👨‍⚕️👩‍⚕️ Korzystałem głównie z wiedzy fizjo Jakuba i Oli 🔥🔥 W razie problemów na pewno tu wrócę 💪🥋