Fizjoterapia na najwyższym poziomie.

ponad 30 doświadczonych specjalistów w jednym miejscu
pomogliśmy wrócić do zdrowia już ponad 10.000 pacjentom
zaangażowany zespół
rejestracja online,
płatność kartą lub gotówką

Budujemy długotrwałą
relację opartą na zaufaniu

Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych specjalistów, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją. Naszą główną misją jest pomoc w przypadkach nawet najbardziej złożonych i trudnych. Łączymy fizjoterapię z psychologią kliniczną, sportu, dietetyką a także psychiatrią. Pozwala nam to na postawienie trafnej diagnozy i zniwelowanie źródła dolegliwości.

Działamy od 2015 roku w Gdańsku. Przez ten czas pomogliśmy tysiącom osób wrócić do ukochanej aktywności fizycznej, do sprawności po operacji ortopedycznej czy też zniwelować dolegliwości związane z narządami wewnętrznymi. Przyjdź i przekonaj się, jak wiele jesteśmy w stanie dla Ciebie zrobić!

Pasja i ciągły rozwój

Odwiedzając nasze gabinety możesz spodziewać się pełnego zaangażowania i profesjonalnej opieki. Pasja i ciągły rozwój naszych terapeutów jest gwarancją pomyślnej rehabilitacji.

Połączenie fizjoterapii i innych specjalności sprawia, że spojrzenie na problem jest holistyczne.

Zajmujemy się sportowcami, ale nie tylko. Każdy z dolegliwościami bólowymi znajdzie u nas pomoc- zarówno młodzi, jak i starsi, aktywni, jak i ci stroniący od ruchu, kobiety w ciąży jak i w okresie połogu.

Opinie ekspertów

Opinie klientów

Grzegorz Kuzdro

Polecam FizjoLab świetna fizjoterapeutka – Aleksandra Przytulska, stale szkoli się i dba o rozwój! Praca wykonywana z pasją. Leczenie ruchem: Kinetic Control, McConnell Insitute, Movement System Impairments. Obowiązkowo przegląd aparatu ruchu! Świetne indywidualne i profesjonalne podejście do pacjenta!

Ola Wygonowska

Miałam przyjemność przechodzić rehabilitację kostki po urazie pod okiem Pauliny Duszak i nie mogłabym być bardziej zadowolona. Bardzo sprawnie udało się wrócić do zdrowia. Korzystałam również z usług Oli Przytulskiej oraz Oli Kijko przy drobnych problemach i przygotowaniu do zawodów sportowych. Wszystko bardzo profesjonalnie w przemiłej atmosferze! Fizjoterapeutki zawsze znajdują skuteczne rozwiązanie na dolegliwości. Całości dopełnia zawsze uśmiechnięta i przemiła Pani Żaneta. Polecam!

Agata Masiulaniec

Do FizjoLab trafiłam kilka lat temu, gdy wizyty w centrum rehabilitacji nie przynosiły efektów. Profesjonalne podejście zarówno w fizjoterapii, jak i treningu, pozwala uporać się z kontuzją i wrócić do biegania. Trafne diagnozy i perfekcyjnie dobrane ćwiczenia, sprawiają, że można cieszyć się z pokonywania kolejnych kilometrów.

Aleksandra Schicks

Wnikliwa analiza każdego problemu plus ogromna wiedza ekipy Fizjolabu prowadzą do wspaniałych rezultatów rehabilitacyjnych. Połączenie pilatesu z Kasią Niewińską i pomocy fizjoterapeutycznej Oli Kijko uzdrawia i wzmacnia. Jesteście wielkie 😊 Dziękuję i bez zastanowienia polecam!

Sławomir Lipiński

Moje wcześniejsze wizyty u fizjoterapeutów pomagały jedynie na krótką chwilę. Przy dlugotrwałym bólu odcinka L-S poszukiwałem specjalisty, który pomoże mi pozbyć się przyczyny bólu a nie tylko zniweluje napiecie oraz ból. Tak trafiłem do Pani Aleksandry z Fizjolab, ktora po pierwszej konsutlacji obrała odpowiednią strategię. Od podstaw czyli prawidłowego oddechu poprzez nakierowane ćwiczenia pod okiem Pani Oli oraz pracę manualna nad powieziami odczuwam znaczącą poprawę plus mam więcej świadomosci swojego ciała i mechanizmów w nim zachodzących.

Koala Ola

Najlepsze miejsce do rehabilitacji po urazie! Odpowiednio dobrana fizjoterapia, trening i psychologia sportu sprawiło, że szybko wróciłam do uprawiania sportu. Jestem szczęśliwa, że trafiłam na to miejsce! Dziękuję całej ekipie FizjoLab! 🙂

Damiano Italiano

W FizjoLab pracują wysokiej klasy profesjonaliści, którzy pomogą Ci wrócić do uprawiania sportu na wysokim poziomie. Większość innych fizjoterapeutów nie ma takiej wiedzy. Przez co pomogą Ci wrócić co najwyżej do spacerów. Polecam FizjoLab!

Maciej Korthals

Najlepsze miejsce ever relacja pacjent fizjo są tam jak dwie połówki jabłka jak mercedes i benz .. tu ból i cierpienie przechodzi w zapomnienie a usmiech i radość powraca do człowieka . Naprawdę z pełna odpowiedzialnością polecam każdemu kto szuka naprawdę profesjonalnej pomocy na najwyższym poziomie. Na progu przywita Was niezwykle sympatyczna pani z recepcji a dalej to dzieją się cuda.

Partnerzy

Umów się na wizytę

Skorzystaj z naszego kalendarza i rejestracji online!